btn_close

Villa

page_back

Villa

Ristteel seistes tasub hetke mõtiskleda, kuhu kõik need teed viivad? Kui Te pole otsustanud kuhu suunas täpselt edasi liikuda, siis võtke suund Lääne – Eesti poole ja oletegi õigel teel. Kena puhkus Noarootsis ja Teeristi ootavad Teid!

Asume Läänemaal Noarootsi poolsaarel, Paslepa külas, endises hobusetallis. Hobusetall sai renoveeritud ja endale uue väljanägemise 2007 aastal. Oleme teinud kõik oma südame ja käe järgi selliselt, et meil kõigil oleks mugav ja mõnus Teeristil olla. Soovime, et ka Teie saaksite sellest kõigest osa.

Teeristil ootavad Teid külalistetoad ja Häärber. Lisaks on võimalik rentida nii Kohvituba kui ka Piduruumi, kus soovikorral tähistada erinevaid sündmuseid või korraldada seminare. Ka üleöö majutust pakume Teile.

Liikudes ringi, soovitame kindlasti teha ka üks jalgrattamatk mere äärde või lihtsalt jalutada ning nautida meie avarat aiailu ning meelerahu.

Olete alati oodatud!


Teeristi

Teeristi hoonete ajalugu ulatub kaugele. Ehitusaastana on ürikutes märgitud 1850. Hooned renoveeriti 2006-2011 ja uue hingamise sai Teeristi 2007 juulis.
Esimene külaline majutati külalistemajas 2009 juulis. Sauna ja basseiniruum valmisid 2011 aasta juulis. 2012 aastal valmis ka peoruumideks kohandatav lisahoone. Juulikuus avati ka Teeristi Kohvik.
Eelnevat arvestades võib tõdeda, et juulikuu on üks väga oluline kuu Teeristi ajaloos.
Teeristil ei saa ideed ja tegemised otsa. Teeristi muutub ja elab koos oma Inimestega põnevat ajajärku. Oleme teinud kõik oma südame ja käega nii, et meil kõigil oleks siin hea olla.
Teeristil kohtab nii looduse poolt loodut, kui ajaloo hõngulist.
Kui siia kanti juhtute tulema, siis astuge ikka Teeristilt läbi.

Kontakt >>

Teenused

Teeristit saab rentida kogu kompleksina ja ruumide saadavusel pakume ka ööpäevast majutust.

Peamajas ootab külalisi hubane Kohvituba ning Külalistetoad. Kahe eraldi sissepääsuga Häärber. Kontserditeks, pulmadeks või isegi joogalaagri korraldamiseks sobib aga suurepäraselt avar Piduruum.

Vaata lisaks teenused Teeristil.


Sõbrad

Viis Vaala turunduskonsultatsioonid

 Teeristi Facebooki leht